Veselība

Medus ir viens no senākajiem dabiskiem saldinātājiem, ko cilvēks lieto savā uzturā. Daudzi pat nenojauš, ka tam ir tik daudz labu, veselīgu īpašību. Medus ne tikai noder kā imunitātes stiprinātājs, bet arī atjauno ādu, palīdz samazināt svaru un pat ir labs līdzeklis pret paģirām.

Lasīt vairāk

Jau labu laiku ir zināmas dažādas labas īpašības, kuras piemīt mūsu pašu Latvijas purvos augošajām dzērvenēm – tās lieti noder urīnceļu slimību profilaksei un ārstēšanai, pateicoties augstajam C vitamīna saturam, bieži tiek lietotas arī pie saaukstēšanās slimībām, lai paātrinātu atveseļošanos vai to profilaksei.

Lasīt vairāk

Ķiploki satur vielu allicīnu, kas piešķir tiem spēcīgo aromātu, un kam ir arī ārstnieciska iedarbība. Turklāt ķiploki ir labs mangāna, selēna, kā arī B6 un C vitamīnu avots, kas tikai pastiprina ārstniecisko iedarbību.

Lasīt vairāk

Riekstos un sēklās vienkopus lielā koncentrācijā atrodas daudzas cilvēka organismam nepieciešamas vielas.

Lasīt vairāk

SIA "Perfecto" ir noslēdzis 10.04.2017. līgumu Nr.SKV-L-2017/96 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

LIAA ES
ansamblis